Naella Wallyns

19. února 2012 v 19:38 | Blood Chels
Skutečnost:
Meno: Hanka
Blog: Nemám :(

RPG Postava:
Meno: Naella Wallyns
Věk: 17
Rasa: Potomek Smrti
Pokoj: 6 Poschodí: 3
Schopnost: Když se naštvu dokážu vzít i život komukoliv.
Povaha: Středně vysoká žena s dlouhými, většinou vlnícími se vlasy tmavé barvy, které rámují její světlý obličej, na kterém není jediná piha.Její oči jsou tmavé, stejně jako vlasy a někdy je rámují hranaté brýle, které ale Naella nenosí příliš často.Její plné rty většinou ničím nezvýrazňuje, jen málokdy se na nich objeví rtěnka, která má ale pokaždé sytě rudou barvu.Štíhlá postava, která je očividně v dobré kondici, plynně přechází v nohy, jejichž vzhled kazí pár narudlých jizev táhnoucích se od kotníku až po lýtko. Naela nikdy neřekla od čeho je má.Mezi její nejoblíbenější kousky v šatníku patří černé oblečení, zvlášť si potrpí na korzety a pevné boty.Nenosí žádné šperky. Pro okolí působí jako příjemná, přitažlivá slečna, se kterou si rádi popovídáte. Už i pro to, že tak musí působit, aby jí ostatní věřili. Nesvěřuje nikomu, co jí kdo řekne, ale snaží se každému vždy vypomoct. Poznala mnoho studentů různých povah a ledacos jí to do odhalení charakteru přineslo, takže pozná na lidech, jak se cítí, ovšem nikomu se nevnucuje, je to jejich dobrovolná volba. Patří to i k těm vlastnostem, ve kterých vyniká. Výraz často jenom příjemný a přátelský, nemůže se dovolovat, aby se jí lidi báli, a stejně nechce, aby z ní měl někdo strach. Už od malička byla na všechny hodná a pomáhala, kde se dalo. Tu svoji dobrosrdečnost zdědila asi po svojí mamce. Nedokáže být na lidi tvrdá, jen naštvaná.
Životopis: Naella se narodila v Kanadě, v Calgary. Už jako malá se zajímala o zvířata a taky o sporty.Vyzkoušela si snad všechny sporty.Všechny vystudované školy prošla až v rekordním čase, ale stále nevěděla, co by měla v životě dělat.Proto se rozhodla odcestovat do ciziny, kde střídavě pobývala asi 5 let.Naučila se základům mnoha jazyků a zkoumala jiné kultury.Když se po letech vrátila do rodné Kanady, zjistila, že se vše v rodině změnilo.
Galéria:
Zvieratko:
Meno: Dark
Vek: 1,5
Pohlavie: On
Prečo ho chceš?: Miluji vlky a nechci aby Naell byla sama :)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naella Wallyns Naella Wallyns | 19. února 2012 v 20:11 | Reagovat

Když budete chtít si zahrát napište sem do komentářu..:) Jelikož nevidím nějaký NonChat :)

2 Blood Chels Blood Chels | 19. února 2012 v 20:57 | Reagovat

[1]: NonChat je vlastne spoločenská miestnosť :) tam vlastne s postavou prídeš, napíšeš že si tu a ostatní keď uvidia že si vlastne vošla, ti napíšu a zo spoločenskej potom pôjdete kam chcete :)

3 Naella Wallyns Naella Wallyns | 19. února 2012 v 21:02 | Reagovat

Acha:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama