Eric Williams

26. prosince 2012 v 20:01 | Blood Chels
Meno: Elis
E-mail: eliska.filipkova@centrum.cz


Meno a priezvisko: Eric Williams
Vek: 160
Fantasy bytosť: Upír
Izba: 2 izba
Vaša vymyslená schopnosť: Eric umí používat mozek někoho jiného. Umí se do něj vnést, vidět jeho očima, přikazovat mu co má dělat, nebo jen číst jeho myšlenky. Ten u koho je, o tom neví.
Povaha: Blázen, společník, gentleman, krasavec… Takové poznámky k němu ostatní můžou mít, protože opravdu je takový… Úsměv, který vám podlomí kolena, věnuje skoro každému a rád. Každého si dokáže rychle získat. Ironické poznámky, humor kterým překypuje. Vtip na každém kroku. Umí naslouchat hodiny a s úsměvem přikyvuje, poradí vám, jak vaši situaci vyřešit. Je s ním zábava, jeho humor je dobrý, někdo říká, že nepřekonatelný. Ironické poznámky, které nejsou často na místě a žádný stud. Jak z názvu "blázen" napovídá, je trochu třeštidlo. Má bláznivé nápady a někdo by do něj učitele ani neřekl. Co hodně miluje jsou noční kluby, nerad je sám a nejraději všechen volný čas tráví s přáteli.
História: Roku 1852 když zrovna pršelo a nikomu se nechtělo vycházet ven, se ve velkém domě uprostřed ničeho narodil chlapec. Žil si dobře, zábava mu nebyla ubírána a byl vychováván s láskou. Jeho rodiče byly bohatí a díky tomu, mu nic nescházelo. Matka Lennie byla doma, starala se o něj a milovala ho nejvíc ze všeho. Jeho otec Renest pracoval v dobrém zaměstnání. Byl dědič, po otci co vlastnil velkou firmu zdědil dům a velké pozemky okolo. To se Martinovi líbilo, měl vlastního psa a mohl si poručit cokoli. Však jeho štěstí v deseti letech bylo uťato. Matka se s otcem rozvedla a vzala si Martina sebou. Otce již nikdy neviděl a s matkou bydleli v malé vesnici, daleko od něj. Miloval své rodiče oba a matku za tohle nenáviděl. Naštval se na ni a utekl. Utekl když mu bylo 14. Cestoval po vlacích, až jednoho dne, když mu bylo 18 a seděl pod mostem uslyšel kroky. Koukl se za nimi a tělo mu naplnil strach a on hleděl do tmy. Vyšel z ní muž s úšklebkem na tváři. V očích byl chtíč, něco co toužilo po něm. Cítil to, že mu chce ublížit, ale nohy jako by byli z olova. Muž se přibližoval, až mu spočinul do tváře. Byl bledý a zvláštní. Usmál se a špičáky mu byly vidět. Martin ucukl, ale muž ho chytil za paži. Kousl ho do ní a zasmál se. Martin křičel bolestí a strachem, ale nadarmo. V tom se mu muž zakousl do ruky podruhé, pil jeho krev a on křičel. Pak uslyšel jiné kroky, muž sebou cukl. Martina odhodil a utekl. Za chvíli k němu přišla malá kočka. To ona ho zachránila. Usmál se na na ni a zvedl se. Ruka ho hrozně bolela, ale naráz se rána začala zacelovat. Po rocích učení jak žít v upířím těle, jak lovit se z něj stal profesionál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama